Aktywne filtry

Rolki transportowe własnej produkcji

Produkujemy rolki transportowe wykorzystywane w różnych sektorach przemysłu, np. w branży spożywczej, transportowej, w kopalniach i przez producentów samochodów. Klientom dostarczamy produkty gwarantujące utrzymanie wysokich standardów bezpieczeństwa.

W ofercie znajdziesz rolki transportowe wykonane zarówno ze stali węglowej, jak i ze stali ocynkowanej. Dzięki zabezpieczeniu pierścieniami segera rolki transportowe, podobnie jak napędowe, są bardzo trwałe i odporne na przedwczesne zużycie. Klientom proponujemy rolki o najbardziej poszukiwanych i wystandaryzowanych rozmiarach.

Rolki transportowe do taśmociągów – dostępne specyfikacje techniczne

Długość robocza rolek transportowych wynosi od 150 mm do 650 mm. Długość całkowita to maksymalnie 600 mm. Ścianki rolek transportowych posiadają średnicę dochodzącą do 3,2 mm, dzięki czemu mogą być zastosowane w systemach rolkowych dopasowanych do potrzeb Klientów. Mają one także różne systemy mocowania. Proponujemy zarówno gwinty o frezowanych końcach, jak i gwinty M 10, M 12 i M 14. Gwintowanie zewnętrzne lub wewnętrzne czy frezowane końcówki to nie wszystkie dostępne opcje. Rolki transportowe można mocować zarówno na gładkiej, jak i na sztywnej osi. Wszystkie produkty, niezależnie od zastosowanych rozwiązań technicznych, wyposażamy w łożyska kulkowe typu ZZ. Polecamy także podpory rolkowe. Sprawdzają się one doskonale w konstrukcji wielu maszyn, a wysoka jakość wykonania pozwala na cieszenie się ich sprawnym działaniem przez długi czas.

Funkcjonalność rolek transportowych

Rolki transportowe do taśmociągów produkowane przez naszą firmę powstają z dbałością o najmniejsze detale. Sprawdzają się one w liniach stosowanych przez różne przedsiębiorstwa, niezależnie od branży. Do ich tworzenia wykorzystujemy nowoczesne techniki oraz park maszynowy, który stale modernizujemy i dostosowujemy do aktualnych rozwiązań dostępnych na rynku. Nasza oferta jest naprawdę szeroka, a w jej skład wchodzą nie tylko rolki transportowe, lecz także rolki napędzające. Zastosowanie każdego produktu zależy od dokładnych wymagań Klienta oraz specyfiki maszyny. Bierzemy pod uwagę fakt, że gotowe wyroby niekiedy pracują w bardzo trudnych warunkach. Z tego powodu do ich wykonania stosujemy materiały odporne na uszkodzenia mechaniczne, a także działanie określonych substancji chemicznych czy wilgoć.

Rolki transportowe do taśmociągu z naszej oferty różnią się od siebie pod względem dokładnych parametrów. Występują one w wielu wariantach, więc w razie wątpliwości możemy doradzić wybór odpowiedniego modelu. Jeśli chodzi o rolki transportowe, producent Mewaa to świetne rozwiązanie w sytuacji, gdy zależy Ci na wysokiej jakości wykonania, atrakcyjnej cenie i możliwości personalizacji danego produktu. Zapraszamy do współpracy!

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło