Rolki transportowe

Rolki transportowe własnej produkcji

Produkujemy rolki transportowe wykorzystywane w różnych sektorach przemysłu, np. w branży spożywczej, transportowej, przez kopalnie i producentów samochodów. Naszym Klientom dostarczamy produkty gwarantujące utrzymanie wysokich standardów bezpieczeństwa.

W naszej ofercie posiadamy rolki transportowe wykonane zarówno ze stali węglowej, jak i ze stali ocynkowanej. Dzięki zabezpieczeniu pierścieniami segera rolki transportowe, podobnie jak rolki napędowe , są bardzo trwałe i odporne na przedwczesne zużycie. Naszym Klientom proponujemy rolki o najbardziej poszukiwanych i wystandaryzowanych rozmiarach.

Rolki transportowe do taśmociągów – dostępne specyfikacje techniczne

Długość robocza rolek transportowych wynosi od 150 mm-do 650 mm. Długość całkowita to maksymalnie 600 mm. Ścianki rolek transportowych posiadają średnicę dochodzącą do 3,2 mm, dzięki czemu mogą być zastosowane w systemach rolkowych dopasowanych do potrzeb Klientów. Rolki transportowe posiadają różne systemy mocowania. Proponujemy zarówno gwinty o frezowanych końcach, jak i gwinty M 10, M 12 i M 14. Gwintowanie zewnętrzne lub wewnętrzne czy frezowane końcówki to nie wszystkie dostępne opcje. Rolki transportowe można mocować zarówno na gładkiej, jak i na sztywnej osi. Wszystkie rolki, niezależnie od zastosowanych rozwiązań technicznych, wyposażamy w łożyska kulkowe typu ZZ. Polecamy także nasze podpory rolkowe.

Rolki transportowe Jest 82 produktów.

na stronę
Pokazuje 25 - 36 z 82 elementów
Pokazuje 25 - 36 z 82 elementów