Podajniki rolkowe

Podajniki rolkowe

Podajniki rolkowe to rozwiązania ułatwiające pracę, podobnie jak podpory rolkowe.

W przemyśle kluczową sprawą jest organizacja transportu i linii produkcyjnej. Przeładunek produktów o dużych gabarytach lub nawet małych przedmiotów, ale w dużej ilości, może stanowić duże wyzwanie. Rozwiązaniem tych problemów są podajniki rolkowe. Dzięki rolkom można w sposób ekonomiczny i zachowując ergonomię pracy, dokonać przeładunku lub transportu materiałów w obrębie linii produkcyjnej. W zależności od specyfiki produkcji Klienta oferowane podajniki mają różne parametry w zakresie udźwigu i szerokości obszaru roboczego.

Zalety podajników rolkowych

Najważniejszą zaletą wprowadzenia podajników rolkowych jest oszczędność czasu. Transport odbywa się co najmniej kilka razy szybciej niż poprzez ręczne przenoszenie towaru. Takie rozwiązanie jest również tańsze od transportu za pomocą sprzętu jezdnego. Wykorzystanie podajników rolkowych pozwala również zadbać o zdrowie i bezpieczeństwo pracowników, którzy nie muszą już przenosić ciężkich i nieporęcznych palet lub skrzyni. Podajniki rolkowe znacznie usprawniają transport i załadunek, pomimo tego, że same zajmują niewiele miejsca. Istotną korzyścią dla użytkownika jest również możliwość szybkiego i prostego montażu i demontażu podajników.

Wysoka jakość wykonania i szerokie zastosowanie

Podajniki rolkowe dostępne w naszym asortymencie cechują się wysoką jakością wykonania. Do ich tworzenia wykorzystujemy bowiem surowce, które pozwalają na swobodne przenoszenie ładunków nawet o bardzo dużej masie. Takie produkty stanowią idealną alternatywę dla palet. Są znacznie bardziej wytrzymałe, a jednocześnie nie zajmują przestrzeni, która w przypadku wielu hal produkcyjnych jest na wagę złota. Podajniki rolkowe są wykorzystywane m.in. do

  • sortowania,
  • pakowania,
  • transportu ładunków,
  • kontroli wagowej,
  • kompletowania produktów.

Podajniki rolkowe znajdują zastosowanie w wielu gałęziach przemysłu. Są niezbędnym elementem różnych linii produkcyjnych. Pozwalają na znaczne usprawnienie procesu tworzenia określonych towarów. Zwiększają efektywność działań całego przedsiębiorstwa, dlatego tak ważne jest, by były wykonane w odpowiedni sposób, z wykorzystaniem wysokiej jakości materiałów.

Od lat zajmujemy się produkcją zarówno podajników, jak i różnego rodzaju rolek wykorzystywanych w wielu maszynach. Spełniamy oczekiwania nawet najbardziej wymagających przedsiębiorców. W skład naszej oferty wchodzą m.in. rolki transportowe do taśmociągu. Produkujemy też szereg innych rozwiązań, z wykorzystaniem takich materiałów, jak stal nierdzewna, węglowa czy kwasoodporna. Dostosowujemy surowiec oraz technikę do potrzeb danego użytkownika. Stosujemy rozwiązania, które pozwalają na zwiększenie efektywności pracy i żywotności gotowego produktu.

Podajniki rolkowe W tej kategorii nie ma produktów.