Mewaa – producent rolek z tworzywa sztucznego

Jesteśmy wiodącym na polskim rynku producentem rolek transportowych, powszechnie wykorzystywanych między innymi w taśmociągach i na liniach produkcyjnych. Korzystamy wyłącznie z najlepszej jakości komponentów, ściśle przestrzegamy norm technicznych i dbamy o profesjonalną obsługę na każdym etapie realizacji.

Oferujemy usługi:

  • Toczenie
  • Frezowanie
  • Szlifowanie
  • Cięcie stali
  • Wiercenie
  • Spawanie
  • Dłutowanie

Usługi wykonujemy w swojej siedzibie mieszczącej się w Sukowie k. Kielc. Nasze produkty dostarczamy również za pośrednictwem firm kurierskich do klientów w całej Polsce, a także zagranicą. Wszelkie zlecenia wykonujemy terminowo i z największą precyzją. Obsługujemy zarówno duże jak i małe firmy, a także klientów indywidualnych. Realizujemy zlecenia jednostkowe, małoseryjne oraz duże serie. Korzystamy z maszyn nowych lub po kapitalnych remontach co w połączeniu z wieloletnim doświadczeniem naszych pracowników jest gwarancją wysokiego standardu świadczonych usług. Wyceniamy zlecenia na podstawie rysunku technicznego lub zdjęcia elementu z podanymi wymiarami. Dorabiamy również bądź regenerujemy zużyte lub uszkodzone elementy maszyn. Posiadamy grono zadowolonych klientów - dołącz do nich i Ty!

Taśma

Polski producent pierścieni segera

Poza różnego rodzaju rolkami napędowymi i napinającymi, produkujemy także podajniki rolkowe i pierścienie segera. Nazywany pierścieniem retencyjnym seger jest rodzajem sprężynowego zabezpieczenia, stosowanego w różnych aplikacjach inżynieryjnych. Metalowy pierścień segera umieszcza się w rowku na wałku lub w otworze obudowy tak, by zapobiec wypadnięciu osi, elementu lub części z jej prawidłowego położenia.

Seger zabezpieczenie nie zawsze ma kształt charakterystycznego pierścienia. Trwały, odporny na ścieranie i wytrzymały na naciski seger może przybrać formę bardziej spłaszczoną, stożkową, bądź sprężynującą. Główną funkcją pierścienia segera jest utrzymanie zamocowanego elementu na miejscu, niwelując przesunięcia wzdłuż wału lub wypadnięcie z otworu. Seger pierścień jest szeroko stosowany w różnych dziedzinach, takich jak choćby motoryzacja, przemysł czy elektronika, a także w różnego rodzaju urządzeniach domowych i narzędziach.


Rolki napinające i napędzające

Producent rolek do taśmociągów Mewaa oferuje wiele różnego rodzaju komponentów do urządzeń transportujących i nie tylko. W naszej ofercie znajdują się zarówno wytrzymałe rolki napinające i rolki napędowe, a także szlifierki orbitalne i części do maszyn przemysłowych. Zapraszamy do kontaktu.

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło