Rolki, podajniki i podpory – nasze produkty

Oferujemy rolki transportowe, napędowe i napinające dla przemysłu metalowego, drewnianego i spożywczego. Rolki Mewaa znajdują szerokie zastosowanie w podajnikach i taśmociągach. Wszystkie nasze produkty cechuje wysoka jakość wykonania, dzięki czemu osiągamy:

  • dobre spasowanie produktów poprzez zabezpieczenie pierścieniami segera
  • niski opór toczenia
  • długą sprawność nominalną
  • łatwość montażu rolek na taśmociągu.

Bogaty wybór rolek w konkurencyjnych cenach

Nasza firma jest producentem, a nie pośrednikiem i daje Klientom możliwość nabycia rolek do taśmociągów, rolek grawitacyjnych i innych w niskiej cenie. Większość oferowanych produktów jest wykonana całkowicie ze stali 18g2 o wysokim stopniu wytrzymałości, a osie zabezpieczone są pierścieniami segera, co znacznie wydłuża żywotność rolek. Naszą ofertę produktową uzupełniają rolki wykonane z tworzywa sztucznego. Dużą zaletą rolek jest ich uniwersalność i możliwość regeneracji oraz to, że można je łatwo zdemontować. Do produkcji osi wykorzystujemy wytrzymałą stal 18g2, a osie dodatkowo zabezpieczamy pierścieniami segera. Rolki są wyposażone w stalowe łożyska kulkowe typu ZZ.

Oferowane produkty dostępne są w naszym sklepie internetowym z wygodną dla Klientów opcją dostawy lub odbioru osobistego. Jako producent rolek do taśmociągów podajników i podpór rolkowych oferujemy elastyczne podejście. Jesteśmy w stanie wykonać zamówienie dokładnie pod potrzeby i specyfikację dostarczoną przez Klienta.

Rolki grawitacyjne, napędowe i napinające

W stałej ofercie produktowej posiadamy:

  • rolki grawitacyjne – stal węglowa
  • rolki grawitacyjne – stal nierdzewna
  • rolki grawitacyjne – stal kwasoodporna (oś rolki, jak i łożysko również może być kwasoodporne)
  • rolki grawitacyjne - płaszcz z aluminium
  • rolki napędowe  (napędzające) - stal węglowa 
  • rolki napinające (naciągowe) – wykonane ze stali węglowej lub tworzywa sztucznego.

Rolki grawitacyjne oprócz wytrzymałości na zużycie są jednocześnie bardzo energooszczędne ze względu na niski opór toczenia. Dzieje się tak dzięki równoległemu ułożeniu łożysk względem siebie, które są jednocześnie prostopadle względem osi rolek transportowych.

Rolki napinające – ze stali węglowej i tworzywa sztucznego

Rolki napinające ze stali charakteryzują się wysoką precyzją działania i znajdują szerokie zastosowanie np. w rolnictwie. Z kolei rolki z tworzywa sztucznego oprócz niskich oporów toczenia charakteryzują się wysoką odpornością na działanie substancji chemicznych i na korozję.

Przejdź do sklepu