Metody płatności

Gotówka

Zamówienie płatne gotówką w momencie odbioru zamówionego towaru w placówce firmy.

Gotówka za pobraniem

W tym wypadku pieniądze odbiera kurier dostarczający towar do Państwa. Koszt pobrania wliczony jest w cenę przesyłki. Wartość pobrania nie może przekraczać 10 000 zł, płatność większych zamówień musi być realizowana przez przelewy bankowe (lub częściowo przez przedpłatę przelewem, częściowo przez pobranie). Jeżeli to możliwe, towar o wartości powyżej limitu pobrania może być rozdzielony na dwie osobne przesyłki i wysłany na dwa razy, w odstępie jednego dnia.

Przedpłata na konto bankowe

Wysyłka towaru następuje po wpłynięciu pieniędzy na nasze konto bankowe. Czas wpłynięcia pieniędzy na nasze konto to zazwyczaj 24 godziny od zlecenia przelewu licząc tylko dni robocze chyba, że przelew wykonany jest z banku w którym mamy konto, wtedy pieniądze są u nas w ciągu 5-10 minut.

Nr konta: 15 1020 2629 0000 9902 0363 7428
ODDZIAŁ 1 W KIELCACH SIENKIEWICZA 33/35

DotPay

dotpay

DotPay to szybkie, bezpieczne i proste metody zapłaty za towary oraz usługi oferowane w Internecie, tak aby klienci odczuwali pełen komfort i wygodę.

DotPay to lata doświadczeń, poparte profesjonalnym zapleczem technicznym oraz prawnym pozwalają na profesjonalną, bezkonkurencyjną obsługę płatności internetowych.

Podczas składania zamówienia zostajesz skierowany na strony firmy DotPay. Tam zostaniesz poproszony o podanie swoich danych. Połączenie z stroną DotPay.pl jest szyfrowane i 100% bezpieczne. Dane trafiają bezpośrednio do Twojego banku i nie są przechowywane w innym miejscu!