Fundusze Europejskie

Fundusze Europejskie

Jesteśmy przedsiębiorstwem stawiającym na zrównoważony rozwój, wykorzystywanie nowoczesnych technologii oraz ciągłe doskonalenie naszych metod produkcji. Nieustannie się rozwijając, stawiamy sobie coraz to nowe, ambitniejsze cele i wyzwania.

Realizujemy projekty unijne, których celem jest pobudzanie innowacyjności w polskiej gospodarce oraz podnoszenie wydajności wielu dziedzin przemysłu.


Programy rozwojowe

Firma Mewaa Ewa Wojciechowska realizuje projekt  pn.”Wzrost innowacyjności przedsiębiorstwa poprzez wprowadzenie nowego produktu- innowacyjnej szlifierki orbitalnej do rur i profili dla rozwoju przetwórstwa przemysłowego Województwa Świętokrzyskiego”

Współfinansowany z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Działania 2.5 „Wsparcie innowacyjne sektora MŚP” Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Świętokrzyskiego na lata 2014-2020.

Celem projektu jest wyprodukowanie oraz wprowadzenie na rynek innowacyjnej w skali świata szlifierki orbitalnej do rur i profili, co potwierdza opinia o innowacyjności. Efektem projektu jest wprowadzenia na rynek innowacji produktowej oraz nietechnologicznej, a także wzrost zatrudnienia, o 4 nowe etaty.


Wartość projektu: 1 241 966,67 zł


Dofinansowanie projektu z UE: 675 655,73 zł

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło