Szlifierka do szlifowania rur okrągłych, owalnych oraz eliptycznych i profili służy do obróbki elementów prostych, jak i również zagiętych. Jest to niezwykle uniwersalne urządzenie, które pozwala na wykonanie różnych prac. W naszej firmie wykorzystujemy je do realizowania nawet najbardziej skomplikowanych zleceń, wymagających zachowania precyzji. Sprzęt ten nadaje się idealnie do obrabiania powierzchni wklęsłych, ale także wypukłych. Działa on niezwykle sprawnie, pozwalając na łatwiejsze uzyskiwanie oczekiwanych rezultatów niż np. przy użyciu szlifierki oscylacyjnej. W niektórych sytuacjach takie urządzenie może również zastąpić polerkę.

System planetarny maszyny MW130 pozwala na obrabianie rury bez konieczności jej obracania. Dlatego też na maszynie jesteśmy w stanie wykańczać elementy gięte i zakrzywione. Zapewnia to powtarzalność i wysoką jakość wykończenia oraz pozwala na pracę z różnymi rodzajami materiałów. Dbamy o to, by stale modernizować park maszynowy, wykorzystując nowoczesne technologie. Z tego powodu szlifierka orbitalna do szlifowania rur i profili stanowi niezwykle ważny element wyposażenia firmy Mewaa. Z jej wykorzystaniem realizujemy zlecenia dla przedsiębiorców z różnych branż.


Szeroki zakres usług

W skład naszej oferty wchodzą nie tylko usługi realizowane z wykorzystaniem szlifierki orbitalnej. Zajmujemy się także tworzeniem różnego rodzaju rolek transportowych, napędowych czy grawitacyjnych. Każda z nich ma nieco inne zastosowanie oraz budowę. Stosujemy sprawdzone materiały, odporne na działanie określonych czynników zewnętrznych.

Produkujemy podajniki rolkowe o wszechstronnych zastosowaniach, rolki napinające oraz wytrzymałe rolki do taśmociągów. Niezależnie od wielkości i rodzaju zamówienia realizujemy wszystkie dostawy terminowo i sprawnie, dbając o najwyższy standard obsługi klienta. Zachęcamy do zapoznania się z pełnym katalogiem naszych produktów i ofertą sklepu internetowego Mewaa.


Skontaktuj się z naszymi doradcami

Masz pytania dotyczące aktualnej oferty naszej firmy? Zapraszamy do kontaktu. Przedstawimy dostępne produkty oraz metody, które stosujemy do ich wykonania. Możemy również zaproponować przygotowanie wyrobu zgodnie z wymaganiami danego Klienta.

Szlifierka orbitalna

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło