Aktywne filtry

Podpory rolkowe

Podpory rolkowe to sprzęt niezastąpiony przy przetwarzaniu i obróbce materiałów, które trudno byłoby przytrzymać i podawać ręcznie ze względu na ich długość i wagę. Podpory rolkowe wyposażamy w łożyskowane rolki napędowe naszej produkcji. Dzięki podporze rolkowej przesuwanie i transportowanie elementów jest znacznie prostsze i efektywniejsze. Produkowany przez nas sprzęt jest przystosowany do współpracy z większością dostępnych na rynku pił taśmowych, co jest możliwe dzięki regulacji wysokości podpory. Najczęściej podpory rolkowe wykorzystywane są do obróbki rur i profili. Produkty te są bardzo długie i ich ręczne przetwarzanie byłoby niewygodne. Podpory do rur zazwyczaj mają również możliwość regulacji i ustawienia w różnych położeniach tak, aby pasowały do rur o mniejszych lub większych średnicach. Za sprawą większego komfortu pracy podpory rolkowe wykorzystywane są przy cięciu rur i innych materiałów. Korzystanie z podpory poprawia również bezpieczeństwo pracy.

Podpory rolkowe – opis techniczny

Produkowane przez firmę Mewaa podpory rolkowe mają znaczny zakres regulacji. Szerokość robocza rolki wynosi 320 mm, a gotowe produkty wyposażamy w boczne zakładki, aby zapobiec zsuwaniu się materiału z rolki w czasie transportu. Podpory rolkowe mogą różnić się liczbą rolek, maksymalnym obciążeniem, masą własną i rodzajem podstawy.

Dostępne podpory rolkowe nadają się idealnie do większości pił taśmowych. Zapewniają one bezpieczeństwo pracy poprzez zastosowanie bocznych zakładek. Każdy produkt z naszej oferty został dokładnie opisany, dlatego możesz z łatwością dopasować odpowiedni model do swoich potrzeb. W razie konieczności stworzymy także unikatowy produkt zgodny z Twoimi oczekiwaniami. Wystarczy przedstawić nam projekt i swoje wymagania. Do tworzenia wyrobów wykorzystujemy bowiem nowoczesne maszyny i techniki, które pozwalają na uzyskanie wysokiej jakości produktów przy atrakcyjnej cenie.

Szeroki wybór wysokiej jakości produktów

W skład oferty wchodzą nie tylko podpory rolkowe. Zajmujemy się bowiem tworzeniem różnego rodzaju rolek o wielu zastosowaniach. W tym celu stosujemy m.in. stal węglową, nierdzewną czy kwasoodporną. Wykorzystujemy sprawdzone, nowoczesne metody i skomplikowane urządzenia. W skład oferty wchodzą m.in. rolki napędzające, które często pracują w niesprzyjających warunkach. Każdy produkt różni się od pozostałych dokładnym mechanizmem działania czy parametrami. Dzięki temu możesz dopasować odpowiedni wariant do swoich wymagań i charakterystyki konkretnego urządzenia.

Masz pytania dotyczące aktualnej oferty? Zapraszamy do kontaktu. Zaproponujemy stworzenie takiej podpory rolkowej czy samej rolki, jaka sprawdzi się najlepiej w przypadku Twojego przedsiębiorstwa.

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło